Tere!

Noa Noa asutasid aastal 1981 Taanis vennad Harald ja Lars Holstein, kes olid tüdinenud ühesugusest vormirõivaks kujunevast moest. Tänaseks on Noa Noa’st kujunenud üks juhtivaid Taani moebrände, mida müüakse üle maailma.

Iga Noa Noa kollektsioon on kujundatud austades minevikku, olevikku ja tulevikku. Põhinedes samaaegselt möödunud ja tuleval ajal ning ajal, milles me elame, loovad Noa Noa disainerid moodi, mis võimaldab kandjal väljendada oma individuaalsust läbi naiselikkuse, delikaatsuse ja loomingulisuse.

Noa Noa’s mõteldakse erinevatele kehakujudele, asjadele, mida meile kõigile meeldib kanda, värvidele, mis harmoneeruvad ja sellele, kuidas me saaksime sulle pakkuda midagi, mis uuendaks just täna sinu garderoobi.

Me tahame, et Noa Noa riided oleksid sinu lemmikud. Tahame pakkuda sulle kvaliteeti ja mugavust sobiliku hinnaga. Noa Noa inimesed on kõik väga eripalgelised, aga ühise kirena hindame me üle kõige head nalja, suurepärast seltskonda ja fantastilist riietust :)

Noa Noa kauplusi on Tallinnas kaks:

*Rocca al Mare Kaubanduskeskuses avatud iga päev 10.00-21.00, telefon 680 9003, e-post rocca@noanoa.ee, skype: noanoarocca. Rocca al Mares on esindatud naistekollektsioon. Vaata asukohta kaardil

*Foorumi Keskuses avatud E-L 10.00-20.00 ja P 10.00-19.00, telefon 686 3366, e-post foorum@noanoa.ee, skype: noanoafoorum. Foorumis on esindatud nii naistekollektsioon, kui ka tüdrukute ja beebide kollektsioon Noa Noa Miniature. Vaata asukohta kaardil

Noa Noa Eesti OÜ / reg nr: 11958723 / kmkr nr: EE101377771

Lisa kommentaar