Püsikliendiprogramm

Hellitame omasid

Alates 16. maist  2016 kehtib Noa Noas uus püsikliendiprogramm, millega teenivad Noa Noa püsikliendid iga ostu pealt ostuboonuseid isegi siis kui toode on allahindluses. Lisaks koguneb sünnipäeva eelsel ja järgneval nädalal tavapärasest suurem ostuboonus.

Kuidas uus boonusprogramm toimib?

 1. Püsikliendiks registreerunud klient teenib igalt ostult boonust 5% ostusummast. Näiteks ostes 100€ maksva kleidi, lisandub kliendi boonuskontole 5€.
 2. Boonuskontole kogunenud raha saab kasutada uute ostude eest tasumiseks alates järgmisest päevas.
 3. Boonuskontol oleva raha eest antav allahindlussumma arvestatakse eurodesse 1:1 st üks euro boonuskontol võrdub üheeurose allahindlusega.
 4. Raha boonuskontole arvestatakse sajandike täpsusega (nt 109€ ostsumma pealt teenib 5% boonusmääraga boonuskontole 5,45€).
 5. Boonuskontol oleva rahaga saab tasuda kuni 50% ulatuses ostu maksumusest. Näiteks kui kleit maksab 100€, siis saab kuni 50€ tasuda boonuskontol oleva rahaga ning kleidi eest tuleb vaid 50€ juurde maksta.
 6. Boonuskontol olevat raha saab kasutada ka allahindluste ajal.
 7. Boonused kajastuvad kliendi boonuskontol järgmisel päeval pärast ostu sooritamist ning kehtivad 6 kuud alates viimasest ostust.
 8. Juhul kui klient on Noa Noa-d teavitanud oma sünnipäevast, kehtib seitse päeva enne ja ka seitse päeva pärast kliendi sünnipäeva sünnipäevaboonus ning klient teenib boonuskontole 10% ostusummalt tavapärase 5% asemel.
 9. Boonuskontol olev raha on kasutatav kuue kuu jooksul alates viimasest ostust. Kui klient ei soovi boonuskontol olevat raha kulutada, saab iga järgneva ostuga nende kehtivust pikendada (järgnev ost peab jääma 6 kuu sisse).
 10. Kui klient otsustab  toote tagastada, võetakse iga tagastatud toote pealt teenitud boonus tema kontolt maha. Kui klient on juba jõudnud tagastatavate esemete ostmisel teenitud boonust kasutada uuel tehingul soodustuse saamiseks, siis arvestatakse boonuskontolt maha alles jäänud raha.
 11. Juhul, kui klient tasus tagastatavat toodet ostes toote eest boonuskontol oleva rahaga, tagastatakse kliendi boonuskontole kogu ostu sooritamiseks kasutatud boonuskontol olnud raha. Tagastamisel saab oma boonuseurosid koheselt kasutada uueks ostuks.
 12. Boonuskontol olevat raha saab kasutada nii Noa Noa Rocca al Mare kui ka Foorumi  kaupluses vabalt valitud ajal.
 13. Boonuskontol olevat raha sularahana ega mitte mingil muul moel välja võtta ei saa, samuti ei saa boonuseurode eest osta kinkekaarte.
 14. Boonuskontol oleva raha saldot ja ostusumma eest teenitud boonuseid näed igal Noa Noa kaupluse kassatšekil ostu sooritamisel.
 15. Enne ostu sooritamist on alati võimalik klienditeenindajalt oma boonuskonto seisu küsida.